Atgal

Naujienos

2019-12-02 Sėkmingai įgyvendinta sutartis su Valstybės sienos apsaugos tarnyba dėl transporto priemonės, aprūpintos šilumine matymo įranga ir radaru įsigijimo.

Sėkmingai įgyvendinta sutartis su Valstybės sienos apsaugos tarnyba dėl transporto priemonės, aprūpintos šilumine matymo įranga ir radaru įsigijimo.


Viešojo pirkimo-pardavimo sutartį pagal Vidaus saugumo fondo 2014–2020 m. metų programos lėšomis finansuojamus projektus LT/2017/VSF/2.5.1. “Transporto priemonės, aprūpintos šilumine matymo įranga, įsigijimas“ ir LT/2018/VSF/2.4.3.6 "Transportuojamos stebėjimo sistemos įrangos įsigijimas UAB "Telekonta" su VSAT prie LR VRM pasirašė 2019 m. birželio 26 d. ir sėkmingai įgyvendino sutartyje numatytais terminais.
UAB "Telekonta" pasieniečiams pristatė visureigį "Toyota Land Cruiser" su modernia įranga, kurį naudos sienos su Baltarusija apsaugai ir tarptautinėse operacijose užsienyje.Visureigis varomas 130 kW galios turbodyzeliniu varikliu, turi 4x4 ratų pavarą, garsinę balso stiprinimo įrangą su švyturėliais, vaizdo registratorius, įdiegtą telemetrinę ir kitą įrangą."Toyota Land Cruiser" visureigis aprūpintas radaru bei šiluminė matymo įranga.Radaras automatiškai fiksuoja galimus pažeidimus ir apie tai informuoja įrangos operatorių, kuriam automobilyje yra įrengta speciali darbo vieta. Radaras gali užfiksuoti už 11 kilometrų einantį žmogų, o automobilį – net už 20 kilometrų.Šiluminės matymo įrangos pagalba galima fiksuoti už 6 kilometrų esantį objektą.
Sėkmingai įgyvendinto projekto vertė - 667 431,21 Eur su PVM