top of page

Kodėl mes?

Turime ilgametę patirtį, reikalingas žinias, specialistus, techninius resursus Jūsų uždavinių įgyvendinimui

TELEKONTA savo veiklą pradėjusi 1994 metais, įgijo didelę patirtį projektuojant ir diegiant įvairaus sudėtingumo, dydžio bei kompleksiškumo procesų valdymo, telekomunikacijų, elektrotechnikos bei apsaugos sistemas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Taikydami inovacijas įgyvendiname kompleksinius elektrotechninių, saugos ir automatikos sistemų diegimo projektus, skirtus pastatams, miestų infrastruktūrai, transportui, geležinkeliams, jūrų uostams ir kitiems sektoriams. Mūsų siūlomi sprendimai pasižymi moderniausių technologijų ir sprendimų panaudojimu, integruojant pažangias sistemas, įrangą ir technologijas, sukuriant konkretiems poreikiams pritaikytus efektyvius ir naudingus sprendimus.


TELEKONTA subūrusi kūrybingų ir patyrusių ekspertų komandą, dirbančią įmonės padaliniuose visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir yra pasirengusi vykdyti darbus bei aptarnauti objektus bet kurioje Lietuvos vietovėje. Įmonė gali didžiuotis dirbančiais kvalifikuotais ekspertais ir inžinieriais, kas suteikia puikias galimybes didinti įmonės konkurencingumą ne tik projektų rengimo, rangos darbų, bet ir techninės priežiūros paslaugų teikimo srityse. 


Darbuotojų profesinis mokymas įmonei yra labai svarbus ir yra nuolat palaikomas. Mokymų tęstinumas užtikrina kompetencijų, būtinų įmonės prisitaikymui prie kintančių laikmečio sąlygų, specifinių technologijų panaudojimui bei efektyviam valdymui, įgijimą. Darbuotojų mokymasis yra neatsiejamas įmonės tobulinimo, vystymo veiksnys. Ir tą mokymąsi skatina naujų technologijų atsiradimas, konkurencija, kokybės užtikrinimas ir klientų poreikiai.


Savo klientams TELEKONTA gali pasiūlyti įvairaus sudėtingumo kompleksinius sistemų sprendimus atsižvelgiant į visus kliento pageidavimus. Kompleksinių projektų valdymo patirtis, techninė kompetencija, individualizuotas požiūris leidžia pasiūlyti visas paslaugas nuo projekto koncepcijos, projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos priežiūros ir sklandaus veikimo užtikrinimo, tiek garantiniu, tiek po garantiniu laikotarpiu.
Atsidavimas darbui, individualus požiūris į kliento poreikius, inovatyvūs ir efektyvūs sprendimai, noras siekti tobulėjimo ir lyderystės rinkoje yra pagrindiniai argumentai pasirinkti TELEKONTA kaip patikimą partnerį plėtojant savo verslą.
 

TELEKONTA.jpg
bottom of page