top of page

Apsaugos sprendimai

UAB “Telekonta“ veikia kaip išbaigtų sprendimų teikėjas bei instaliavimo darbų projekto vadovas, įskaitant kitų susijusių darbų, kaip elektros bei bendrastatybiniai, koordinavimą. Taigi UAB „Telekonta“ suteikia savo klientams vieno kontakto sutartinių įsipareigojimų patogumą bei efektyvumą. Mūsų siūlomi šiuolaikiški kompleksiniai sprendimai sutrumpina integruotų sistemų diegimo laiką, sumažina kaštus bei padeda išvengti sistemų suderinamumo atsakomybės identifikavimo problemų.

 

UAB „Telekonta” yra pasirengusi vykdyti darbus bei aptarnauti objektus, bet kurioje Lietuvos ar užsienio vietoje. Bendrovės darbuotojai nuolat kelia savo kvalifikaciją atstovaujamų gamintojų mokymo centruose, aktyviai dalyvauja gamintojų organizuojamuose seminaruose bei konferencijose.

IMG_9860.JPG

Apsaugos sistema

Apsaugos nuo įsilaužimo (ar įsibrovimo) sistemos yra skirtos aptikti neteisėtus patekimus į pastatą ar erdvę. Jos susideda iš jutiklių visumos, valdymo panelių ir įspėjimo signalų. Davikliai įsibrovėlius aptinka įvairiausiais metodais, tokiais kaip langų ir durų atidarymo stebėjimu, pasyviais infraraudonųjų judesio spindulių jutikliais, ultragarso, vibracijos, elektros ar magnetinių laukų pagalba, lazerinėmis ar mikrobangų technologijomis. Jutikliai gali būti sujungti su valdymo pultu laidų pagalba arba bevieliu būdu. Sparčiai tobulėjant technologijoms, saugos sprendimai integruojami vieni su kitais, todėl labai dažnai apsaugos sistema yra integruojama su lauko perimetro sistemomis, video sistemomis.

 

UAB "Telekonta" siūlo plačiai pritaikomą saugos ir automatizavimo sistemas kurias gamina kompanija SATEL. Taip pat galime pasiūlyti ir kitų gamintojų saugos sistemas: SATEL , DSC, PARADOX, ARITECH, CONCEPT.

Gaisro signalizacija

Priešgaisrinė signalizacija yra pirmas žingsnis užkirsti kelią gaisrui. Tinkamai suprojektavus bei įrengus priešgaisrinę signalizaciją, Jūs galėsite būti saugūs, kad įvykus menkiausiam pavojui, sistema užfiksuos ir praneš apie nelaimę. Palyginus su kitomis sistemomis, priešgaisrinė sistema yra pati būtiniausia ir ja reikia pasirūpinti pirmiausiai, nes menkiausia kibirkštis gali sunaikinti viską.

 

Priešgaisrinės signalizacijos yra adresinės ir konvekcinės. Adresinės naudojamos dideliuose objektuose, gamyklose, kur reikia tiksliai nustatyti gaisro židinio vietą. Priešgaisrines sistemas sudaro reaguojantys elementai: gaisro jutikliai, sistemos kontrolės ir valdymo įrenginiai. Gaisro jutikliai yra temperatūriniai arba dūminiai. Temperatūros jutikliai turi temperatūrai jautrų elementą, kuris perduoda pavojaus signalą, kai fiksuota temperatūra yra viršijama. Dūminiai jutikliai yra pranašesni už temperatūrinius gaisro jutiklius, nes fiksuoja gaisrą pradinėje stadijoje, kai liepsnos dar nėra, o vyksta tik smilkimas ar pradinis degimas. Priverstiniam gaisro pavojaus signalo įjungimui, įrengiami gaisro pavojaus mygtukai (įjungiami paspaudžiant ranka).

 

Dirbame su tokiais gamintojais kaip DETECTOMAT, UNIPOS ir kitais.

Įeigos kontrolė
ir valdymas

Įeigos kontrolės sistema - tai įrenginių visuma, kurie kontroliuoja žmonių ar mašinų patekimą į tam tikras patalpas ar teritorijas. Diegiame įeigos kontrolės sistemas, kurios renka informaciją apie įeinančius bei išeinančius asmenis ir užtikrina pašalinių asmenų patekimo į patalpas prevenciją. Šių sistemų pagalba užtikrinama darbuotojų ir lankytojų kontrolė bei apskaita objekte. Surenkamų duomenų pagrindu įmanomas įvairių rėžimų darbo teritorijoje organizavimas, personalo valdymas, darbo laiko apskaita ir kitos informacijos surinkimas, apdorojimas ir valdymas.  Teikiamos kompleksinės kontrolės sistemos padės išspręsti apsaugos ir disciplinos klausimus bei automatizuoti personalo buhalterinę registravimo sistemą.

 

Atsižvelgiant į sistemos ataskaitų bei integracijų sudėtingumo reikalavimus, galime pasiūlyti įvairių partnerių sprendimus, tokių kaip Satel, Apollo, Rosslare.

Perimetro apsauga

Perimetro apsaugos sistema projektuojama siekiant apsaugoti teritoriją nuo įsibrovimo. Sistema dažniausiai integruojama su apsaugos bei vaizdo stebėjimo sistemomis.

 

Prieš diegiant sistemą reikia įvertinti tokius veiksnius:

  • Teritorijos reljefą, dydį, esamos tvoros tipą;

  • Išorinius veiksnius, galimus trukdžius kokybiškam sistemos funkcionavimui (medžiai, krūmai, praeiviai, sunkusis transportas);

  • Elektromagnetinius trukdžius.

Nuo šių veiksnių priklauso koks perimetro apsaugos sistemos principas bus projektuojamas:

  • IR (infraraudonųjų spindulių) barjerai;

  • Mikrobanginiai jutikliai;

  • Linijinė sistema;

  • Sensorinė sistema;

  • Vibraciniai jutikliai.

 

UAB "Telekonta" turi patirtį diegiant įvairaus sudėtingumo perimetro apsaugos sistemas, todėl visada atsakysime į Jums rūpimus klausimus bei parinksime labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią sistemą.

Evakuacijos sistema

Norint išvengti pavojaus, visuomeniniuose pastatuose esančių žmonių gyvybei, turi būti privalomai taikomos evakuacinės sistemos. Kilus gaisrui ar panikos atveju išėjimai iš pastatų turi užtikrinti saugią visų žmonių evakuaciją. Vienas iš svarbiausių evakuacinės sistemos uždavinių yra užtikrinti saugumą ir galimybę greitai pasišalinti iš nesaugių patalpų. Sistema praneša skubius skelbimus, pagalbos pranešimus ir aišku pavojaus atveju - evakuacijos pranešimus, kurie girdimi kiekvienoje patalpos dalyje. Sudėtingesnėse sistemose taikomi zonų principai, kuomet atskirose zonose leidžiami skirtingi pranešimai nukreipiant srautą į skirtingas puses ir taip paskirstant bendrą žmonių judėjimą, kad nesusidarytų spūstys.

 

Šiuos sprendimus realizuojame Pantura ir kitų gamintojų įrangos pagalba.

Intelektualios integruotos sistemos

Vartotojų poreikiai auga, tačiau ne visos sistemos yra pritaikytos specifiniams klientų poreikiams, nes vienetinių poreikių integravimas į masinės gamybos sistemas yra ganėtinai sudėtingas ir reikalaujantis didelių gamintojo investicijų. Turėdami patyrusius ir kvalifikuotus specialistus kuriame specifinius sprendimus, kurie pritaikyti patenkinti Jūsų individualius poreikius ar išspręsti specifinį uždavinį. Ilgametė patirtis ir tarptautinis pripažinimas vienetinių spredimų kūrime mums leidžia teigti, kad galime Jums pasiūlyti sprendimą įvairiausiose situacijose.

 

UAB “Telekonta” siūlo kompleksinius apsaugos bei automatizavimo sprendimus. Integruojame tarpusavyje nesusijusias sistemas, kuriame programinę įrangą visos sistemos priežiūrai ir valdymui.

L_Garrett.jpg
L_Sieza.JPG
L_Senstar.jpg
L_Salzbrenner_sSagetec.jpg
L_Detectomat.jpg
L_Unipos.png
L_Satel.jpg
L_Gunnebo.jpg
L_Apollo.gif
L_Rosslare_Security_Products.gif
L_MorseWatchmans.jpg
bottom of page