top of page

Intelektualūs sprendimai

UAB „Telekonta“ didžiuojasi savo sugebėjimais kurti pridėtinę vertę klientui. Neretai integravus dvi ar daugiau sistemų į visumą rezultatas gaunamas didesnis nei tiesiog sudedamųjų sistemų suma, taupomas kliento laikas ir lėšos.

 

Mūsų kompanija specializuojasi pritaikant rinkoje esamas sistemas prie konkrečių kliento poreikių, o jei rinkoje reikalingų sistemų nėra – sukuriant originalius sprendimus atitinkančius kliento lūkesčius.

IMG_9860.JPG

Modernus apšvietimas

UAB Telekonta gali pasiūlyti įvairius gatvių ir pastatų apšvietimo valdymo sprendimus, pradedant nuo paprasčiausių autonominių, baigiant nuotolinio valdymo sprendimais su plačiajuosčio ryšio per elektros linijas technologijomis. Kiekvienu atveju apšvietimo valdymo sprendimas parenkamas atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus.

 
Gatvių apšvietimo valdymas

 

Gatvių apšvietimo išlaidos sudaro didelę savivaldybių išlaidų dalį, todėl yra aktualūs sprendimai įgalinantys mažinti tokias išlaidas.

 

Gatvių apšvietimo išlaidas mažinti galima:

  • Mažinant elektros suvartojimą;

  • Tobulinant valdymą.

Elektros energijos suvartojimas gatvių apšvietimui gali būti mažinamas:

  • Diegiant šviestuvų šviesos srauto valdymą;

  • Keičiant esamus HPS šviestuvus energetiškai efektyvesniais LED šviestuvais.

 

Gatvių apšvietimo valdymas gali būti tobulinamas diegiant apšvietimo tinklų nuotolinio valdymo ir kontrolės sistemas bei keičiant esamus HPS šviestuvus ilgaamžiais LED šviestuvais.

Numerių atpažinimo sprendimai

UAB „Telekonta“ kartu su partneriais iš Anglijos vienintelė siūlo analogų neturinčią numerių atpažinimo sistemą paremtą megapikselinėmis vaizdo kameromis. Toks metodas leidžia naudoti tik vieną vaizdo kamerą visoms eismo juostoms nesibaiminant, kad numeriai liks neatpažinti transporto priemonėms persirikiuojant iš juostos į juostą ar važiuojant kelkraščiu siekiant išvengti numerio nuskaitymo.

Pasienio stebėjimo sistemos

UAB „Telekonta“ kartu su Izraelio kompanija „Elbit“ atliko Baltijos Jūros sienos stebėjimo priemonių įdiegimą VSAT. Šiame projekte panaudota visa eilė duomenų perdavimo sprendimų radarų, termovizorių, apsaugos kamerų, AIS, RDF signalų, VOIP sistemos duomenims perduoti.

Miškų gaisrų stebėjimas

UAB „Telekonta“ kartu su Vokietijos kompanija IQ-Wireless diegia automatines antžemines miško gaisrų stebėjimo priemones daugumoje padidintos degumo klasės miškus turinčių miškų urėdijų. Bokštuose diegiamos kameros stebi miškų teritoriją ir fiksuoja duomenis apie gaisrą, kuriuos perduoda į centrinį stebėjimo pultą. Mūsų siūloma unikali technologija leidžia automatizuoti miškų gaisrų stebėjimo procesą ir palengvinti darbą operatoriams.

GSM sistemos

UAB „Telekonta“ pirmoji Lietuvoje suprojektavo ir įdiegė GPS/GSM/GPRS automobilių apsaugos bei logistikos priemones SatTrac (C) bei FleetTrac (C), taip pat ryšio priemones pardavimo automatams leidžiančias optimizuoti prekių papildymo ir inkasacijos transporto operacijas. Esame suprojektavę ir įdiegę Valstybės sienos apsaugos tarnybai analogų neturinčias mobilias tranzitinių traukinių stebėjimo priemones GPS/GSM/GPRS Kaliningrado tranzito programai. Pirmieji Lietuvoje suprojektavome ir įdiegėme GSM/GPRS ryšio priemones apsaugos sistemoms įgalinančias pranešimą apie aliarmą perduoti realiu laiku iš bet kurios Lietuvos Respublikos vietos. Sistema sėkmingai veikia žaibiškų vagysčių atveju.

 

Visos šios priemonės tapo įmanomos dėl pagaminto universalaus valdiklio TUV-03 kuris buvo eksponuojamas Vokietijos parodoje Cebit.
 

Žmonių skaitliukai

Tyrimų rezultatai rodo, kad sekdami bei kontroliuodami žmonių srautus galite greit ir efektyviai padidinti savo verslo rodiklius, pagerinkite pardavimų efektyvumą bei klientų aptarnavimą. UAB "Telekonta" specialistai gali pasiūlyti įvairių gamintojų bei sudėtingumo žmonių skaitliukus naudojant vaizdo stebėjimo kameras, įvairiausio sudėtingumo algoritmus ir kitas technologijas. 

L_IQ_Wireless.jpg
L_Elbit_Systems.jpg
bottom of page