top of page

Ryšiai ir duomenų perdavimas

UAB „Telekonta“ daugiau nei 10 metų diegią kabelines sistemas ir duomenų perdavimo bei optinius tinklus, kurie atitinka aukščiausius pasaulinius standartus. Ilgalaikė bendrovės darbuotojų patirtis dirbant su įvairiomis inžinierinėmis sistemomis, leido sukaupti žinias ir gebėjimus, reikalingus sudėtingų ir didelių kompleksinių projektų įgyvendinimui.


UAB "Telekonta” yra autorizuotas tokių kompanijų kaip Cisco System, Motorola, HP, NEC verslo partneris Lietuvoje.

IMG_9860.JPG

Bevielis duomenų perdavimas

Bendrovė siūlo Lietuvos rinkai modernias aukštos kokybės pasaulinio garso bendrovių bevielio ryšio sistemas. Licencijuotiems dažniams siūlome Japonų bendrovės NEC radijo relinę įrangą Pasolink NEO, kuri pasižymi ypač dideliu patikimumu. Pasolink NEO įranga yra naudojama Valstybės sienos apsaugos tarnybos Baltijos jūros ir Kuršių marių stebėjimo sistemos ryšiams organizuoti, bendrovės Omnitel bevielio ryšio poreikiams. Nelicencijuotiems dažniams siūlome JAV bendrovės Motorola bevielio ryšio įrangą, pasižyminčia išskirtinėmis patikimumo, atsparumo trikdžiams ir labai aukštos skverbties savybėmis. Motorola siūlo įvairiausios paskirties bevielio ryšio įrangą, pradedant taškas – daugtaškis (point to multipoint) nebrangia išskirtinio atsparumo trikdžiams sistemomis, tinklinio radijo (mesh radio) sistemomis, kur kiekviena galinė įranga, priklausomai nuo ekspromtu atsitiktinai susiformavusio tinklo poreikių, gali tapti gretimos įrangos retransliatoriumi ryšiui su nutolusiu vartotoju ir baigiant galingomis iki 300 MBps kamieninio ryšio taškas-taškas (point to point)sistemomis, pasižyminčiomis išskirtiniu gebėjimu dirbti nesant tiesioginio matomumo tarp antenų.

 

Motorola bevielė įranga yra pateikta ir sėkmingai veikia Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, Mažeikių naftoje, AB Lietuvos radijo ir televizijos centras, Generalinėje miškų urėdijoje.

L_Motorola.jpg
L_NEC.jpg

Kompiuteriniai tinklai

Augant duomenų perdavimo spartai, ypač aktuali tampa kabelinių sistemų kokybė, todėl UAB "Telekonta", sėkmingai bendradarbiaudama su "Tyco electronics", "Brand-Rex" ir kitais gerai žinomais gamintojais, gali pasiūlyti aukščiausius pasaulinio lygio standartus atitinkančius optinius kabelius ir jų sistemas.

 

Bendrovė pasiūlys, suprojektuos ir įdiegs Jūsų poreikius atitinkantį informacijos perdavimo tinklą, kurio sparta galės siekti net iki 10 Gb/s.

Virtualizacija

Virtualizacija – technologija leidžianti vienam serveriui atlikti kelių operacinių sistemų (kompiuterių) darbą, tokiu būdu maksimaliai išnaudojant serverio resursus. Tokia sistema ne tik itin greita, bet ir sutaupo elektros energijos bei techninės įrangos aptarnavimo kaštus.

 

UAB "Telekonta" bendradarbiaudama su virtualizacijos ir debesų struktūrų lydere pasaulyje "VMWare" teikia sprendimus, kurie leidžia organizacijoms sumažinti išlaidas, padidinti serverių efektyvumą ir užtikrinti pasirinkimo laisvę. Turėdami kvalifikuotus ir patyrusius specialistus, patarsime ir Jūsų įmonėje įdiegsime sistemą, leidžiančią naudotis virtualizacija.

Serverinių įranga

Dideliam duomenų kiekiui apdoroti yra naudojami specialios paskirties kompiuteriai - serveriai. Tinkamai surinktas serveris ir parengta vieta jo laikymui suteikia visas galimybes saugiam bei greitam duomenu apdorojimui ir saugojimui.

 

UAB "Telekonta" gali pasiūlyti "IBM", "HP", "Dell" serverius, jų įrangą, monitoringo ir aušinimo sistemas. Taip pat kvalifikuoti specialistai suprojektuos, įrengs bei parengs darbui serverį ir suteiks visą reikiamą techninę priežiūrą.

Telefonijos sprendimai

UAB "Telekonta" teikia IP telefonijos sistemos projektavimo, diegimo ir aptarnavimo paslaugas. IP telefonija leidžia skambučius perduoti naudojant duomenų tinklų infrastruktūrą, taip ne tik sumažinant išlaidas už telefonijos paslaugas, bet ir padidinant informacijos perdavimo saugumą bei efektivumą.

 

Pasinaudoję UAB "Telekonta" teikiamomis paslaugomis ir įsidiegę modernų telefonijos sprendimą sutaupysite ne tik savo veiklos kaštus, bet ir galėsite naudotis IP sistemos privalumais:

  • Skambučių peradresavimais, įrašymais, nukreipimais;

  • Nemokamais trumpaisiais numeriais;

  • Pilna skambučių kontrole;

  • Patogia sistemos administracija.

Duomenų saugyklos

Informaciniame amžiuje informacijos praradimas yra tolygus verslo griūčiai. Saugoti didelius informacijos kiekius reikalingi dideli techniniai resursai, todėl yra naudojamos duomenų saugyklos.

 

UAB "Telekonta" bendradarbiaudama su pasaulinio lygio kompanijomis "IBM", "HP", "Dell" gali pasiūlyti platų duomenų saugyklų asortimentą: nuo gigabaitų iki petabaitų eilės talpų duomenų saugojimo sistemas. Bendrovė suteiks visą reikalingą informaciją, įdiegs ir parengs darbui pasirinktą duomenų saugyklą bei vykdys jos techninę priežiūrą.

L_IBM.jpg
L_Dell.jpg
L_HP.jpg
L_IBM.jpg
L_Dell.jpg
L_HP.jpg
L_VMware.png
bottom of page