top of page

Vaizdo stebėjimo sprendimai

Vaizdo stebėjimo sprendimai yra skirti užtikrinti saugumą įvairiuose objektuose: nuo privataus namo iki oro uosto stebėjimo su veidų atpažinimo ir žmonių skaičiavimo funkcijomis. Kaip ir modernios technologijos vaizdo stebėjimo sprendimai sparčiai tobulėja. Šių dienų skaitmeninės technologijos atveria galimybes stebėti nutolusius objektus vaizdą perduodant kompiuteriniu tinklu. Sujungus analoginio ir IP vaizdo stebėjimo technologijas bei IT tinklų technologijas – atsiranda nauja nauji terminai – vaizdas per IP, vaizdo serveris, tinklo vaizdo talpykla, vaizdo srautas tinkle.

 

UAB “Telekonta” siūlo ne tik aukščiausios kokybės vaizdo produktus atitinkančius ONVIF standartus, bet ir kompleksinius IP vaizdo stebėjimo sprendimus pasitelkdami ilgametę patirtį įdiegiant įvairaus sudėtingumo sistemas.

IMG_9860.JPG

Analoginės stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sprendimai yra skirti užtikrinti saugumą įvairiuose objektuose: nuo privataus namo iki oro uosto stebėjimo su veidų atpažinimo ir žmonių skaičiavimo funkcijomis. Šie sprendimai perduoda bei įrašo stebimo vaizdo informaciją iš vaizdo kamerų. Vaizdo stebėjimo sprendimų pagrindinės sudedamosios dalys yra vaizdo kamera, stebėjimo monitorius, vaizdo perjungimo įranga, įrašymo įranga bei perdavimo pardavimo įranga.

 

Esame didžiausių ir patikimiausių vaizdo stebėjimo sistemų gamintojų atstovai, tokių kaip DALLMEIER, PELCO, JVC, ENEO.

IP stebėjimo sistemos

Kaip ir modernios technologijos vaizdo stebėjimo sprendimai sparčiai tobulėja. Šių dienų skaitmeninės technologijos atveria galimybes stebėti nutolusius objektus vaizdą perduodant kompiuteriniu tinklu. Sujungus analoginio ir IP vaizdo stebėjimo technologijas ir IT tinklų technologijas – atsiranda nauja nauji terminai – vaizdas per IP, vaizdo serveris, tinklo vaizdo talpykla, vaizdo srautas tinkle.

 

Mūsų aukštos kvalifikacijos inžinieriai gali pasiūlyti įvairių gamintojų ir skirtingo sudėtingumo IP vaizdo stebėjimo sprendimų.

Miesto vaizdo stebėjimas

Miesto gyventojų apsauga vaizdo stebėjimo priemonėmis yra vis populiarėjanti priemonė saugesnei aplinkai kurti. Daug bendruomenių  apsaugai  naudoja analoginio arba IP vaizdo stebėjimo sprendimus. Mes esame tikri ekspertai miesto vaizdo stebėjimo sprendimuose.

 

Mūsų sprendimai sėkmingai įdiegti daugiau nei 17-oje Lietuvos miestų. Kiekvienas įdiegtas sprendimas yra pagrįstas to meto pažangiausiomis technologijoms.

Lošimų namų sprendimai

Telekonta atstovaudama vieną iš garsiausių pasaulyje lošimų namų video sprendimų gamintoją „Dallmeier“ ir tūrėdama gamintojo apmokytus inžinierius – gali suprojektuoti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės sprendimą iš „vienų rankų“. Specialaus dizaino kazino kameros, vaizdo archyvas be kokybės nuostolių, modulinė vaizdo įrašymo įranga užtikrinanti 99,99994% archyvo saugumą, RFID žetonų integracija į sprendimą bei kortų skaitytuvas pateikiantis informaciją tiesiai operatoriaus stebėjimo ekrane – tai tik keletas argumentų, kodėl Jūs turite kreiptis į UAB „Telekonta“ jei ieškote sprendimo lošimų namams.

 

Susisiekite su mumis ir mes Jums pristatysime naujausias technologijas ir sprendimus, kurie gali pagelbėti Jūsų kasdieninėje veikloje.

Integruoti sprendimai

Siekiant ženkliai pagerinti žmonių saugumą ar duomenų apsaugą vaizdo stebėjimo sprendimai dažniausiai naudojami kartu su kitais apsaugos sprendimais. Šiam tikslui siūlome taikyti integruotus sprendimus. Tokie sprendimai leidžia apjungti skirtingas sistemas (įėjimo kontrolė, apsaugos ir gaisro signalizacija, liftų valdymo kontrolė, pastatų valdymo sistemos) kartu su vaizdo stebėjimo sistema į vieningą sprendimą – tokiu būdų maksimaliai užtikrinant apsaugą.

 

UAB "Telekonta" turi ilgametę ir turtingą patirtį įvairiausių sistemų integravime, todėl galime Jums pateikti efektyviausią sprendimą šioje srityje.

Hibridinės stebėjimo sistemos

Sparčiai tobulėjant technologijoms – IP vaizdo kamerų integracija tapo ypač aktualiu klausimu šiandieniniams sprendimams. Hibridinės vaizdo stebėjimo sistemos gali įrašinėti ir atvaizduoti operatoriau darbo monitoriuje analogines ir IP vaizdo kameras iš vieno ir to paties įrašymo įrenginio. Tokių būdu padidinate savo sistemos integracijos galimybes, bei galite atnaujinti savo stebėjimo sistemą naujomis IP aukštos rezoliucijos vaizdo kameromis neatsisakant senųjų analoginių vaizdo kamerų.

 

Mūsų specialistai gali pasiūlyti įvairiausių gamintojų bei sudėtingumo hibridinių stebėjimo sistemų.

Perimetro apsauga

Vaizdo stebėjimo sprendimai dažniausiai naudojami užtikrinti perimetro apsaugai. Jautrios kameros, gebančios fiksuoti judesius menkiausiai apšviestoje aplinkoje, nedelsiant informuoja operatorių apie perimetro pažeidimus. Nesvarbu ar tai nuosavas namas arba aukšto saugumo lygio valstybinis objektas – mūsų kvalifikuotų inžinierių suprojektuota vaizdo stebėjimo sistema lengvai ir kokybiškai susidoros su užduotimi.

Oro uostų stebėjimas

Modernūs vaizdo stebėjimo sprendimai oro uostuose reikalauja sistemos lankstumo ir ypatingai aukštos kokybės vaizdo. Dideli stacionarių ir valdomų vaizdo kamerų ir įrašymo įrenginių kiekiai, analoginių ir virtualių vaizdo matricų naudojimas, vaizdo sienų projektavimas, įvairių sistemų integravimas – tai tik maža dalis iš ko susideda sudėtingos oro uostų vaizdo stebėjimo sistemos.

 

Mūsų kvalifikuoti inžinieriai gali parengti įvairaus sudėtingumo oro uostų vaizdo stebėjimo sprendimų projektus.

Intelektuali detekcija

Kuomet iš vaizdo stebėjimo sprendimo reikalaujama detektuoti žmogaus akiai sunkai pastebimas detales arba atidumo stebint operatoriaus darbo monitorių 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę – į pagalbą pasitelkiama intelektuali vaizdo detekcija. Intelektualios detekcijos pagalba galime išskirti žmogaus judėjimą net esant lietui ar pūgai, galima akimirksniu perspėti muziejaus apsaugos personalą, jog parodos dalyviai per arti eksponato, intelektuali detekcija iškarto pastebės ne vietoje paliktus arba dingusius daiktus, taip pat perspės apsaugos operatorių apie objektą judantį neleistina kryptimi.

 

Mūsų kvalifikuoti inžinieriai gali pasiūlyti intelektualios detekcijos sprendimus įvairiausiems poreikiams.

L_Dallmeier.jpg
L_Eneo.jpg
L_Pelco.gif
L_Zeiss.gif
L_JVC.jpg
L_Dallmeier.jpg
L_Eneo.jpg
L_Aimetis.jpg
L_Pelco.gif
L_Flir.jpg
L_JVC.jpg
L_OT_Systems.gif
L_Dallmeier.jpg
L_Eneo.jpg
L_Aimetis.jpg
L_Pelco.gif
L_Flir.jpg
L_JVC.jpg
L_OT_Systems.gif
L_Dallmeier.jpg
L_Eneo.jpg
L_Zeiss.gif
L_Pelco.gif
L_Flir.jpg
L_Aimetis.jpg
L_JVC.jpg
L_OT_Systems.gif
L_Dallmeier.jpg
L_Eneo.jpg
L_Pelco.gif
L_OT_Systems.gif
L_JVC.jpg
L_Aimetis.jpg
L_Dallmeier.jpg
L_Eneo.jpg
L_Zeiss.gif
L_Pelco.gif
L_Flir.jpg
L_Aimetis.jpg
L_JVC.jpg
L_OT_Systems.gif
L_Dallmeier.jpg
L_Eneo.jpg
L_Pelco.gif
L_Aimetis.jpg
L_JVC.jpg
L_Dallmeier.jpg
L_Aimetis.jpg
L_Pelco.gif
L_Eneo.jpg
L_Dallmeier.jpg
L_Eneo.jpg
L_Zeiss.gif
L_Pelco.gif
L_Flir.jpg
L_Aimetis.jpg
L_JVC.jpg
L_OT_Systems.gif
bottom of page